Moje deti už druhým rokom navštevujú vašu školu a ja som nesmierne spokojná. Prešli sme rôznymi školami, keďže máme tri deti a siahali sme po alternatívnych školách, čo však neprinášalo pokoj a spokojnosť našim dňom. Vaša škola je iná. Môžem to spokojne napísať, pretože je to pravda. Náš život je totižto iný, odkedy navštevujú deti vašu školu. Jednoducho, keď sa prvák naučí písať, čítať a počítať v škole bez akejkoľvek pomoci rodiča a doma ostáva priestor na rodinné aktivity, pokoj a pohodu a keď sa dieťa teší do školy každý deň, tak je to skrátka v poriadku :)

Jana Šebeňová

mamička dvoch školákov

120556705_3315784691871916_5027913189185

Velmi se těším, že existuje v naší blízkosti taková škola s vedením, který má úžasný záměr. Tím je individualita, lidskost a pochopení. V neposlední řadě prostor, který má na děti nemalý vliv je okouzlujícií.

Ivana Benová

Family school Maria Theresia (273).jpg

Je sobota ráno, u nás vonku prší, celé nebo zatiahnuté mrakmi a nám je jasné, že plány na dnešný voľný deň padli. Jurko, náš syn, sedí pred oknom a rozmýšľa, čo bude robiť. Zrazu sa otočí ku mne a hovorí: “Mami a nepôjdeme do školy ? Tam je super.” :)

Andrea Futašová

Family school Maria Theresia (245).jpg

Ďakujeme za to, že sú naše deti u vás šťastné.

Adriana Astalošová Pokrivčáková

mamička škôkárok

Škôlka, do ktorej chodí naša Elizabeth naozaj veľmi rada, vďaka super kolektívu, skvelým učiteľom :).

Lucia Lalíková

mamička školkárky

Na vašej škole ma od začiatku prekvapil prístup a postoj k deťom, čo som doteraz nevidela na
štátnych školách. Páči sa mi prístup práce, ktorý považuje vzťahy za dôležité - medzi učiteľmi a
deťmi a deťmi navzájom. Myslím si, že pre zdravý vývoj dieťaťa je vhodné podporovať vnútornú
motiváciu a podporovanie toho, čo je pre dieťa dôležité. Určite veľmi oceňujem množstvo
aktivít, krúžkov a akcií, ktoré deti absolvujú.

Rovena Šebánová

mamička šiestačky

Nádherné priestory, úžasný prístup vyučujúceho voči deťom. Naozaj vrelo odporúčam.

Kamil Kolár

podporovateľ

Family school Maria Theresia (249) (1).j

Po týždni mi 4 - ročná dcérka povedala: "To ste mi super škôlku vybrali mami. Ďakujem." Tak to je pre mňa najkrajšia spätná väzba, aj keď som tušila, že bude spokojná.

Daniela Cupašková

mamička škôlkárky

Úžasní ste všetci, veľká vďaka za vašu prácu.

Lenka Golábová